Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek na polowaniu, ranny dzik zabił mężczyznę

Utworzony przez anonim666, 18 grudnia 2010 r. o 17:18
bad napisał:
Idź sobie chłoptasiu do naszych polskich rolników i powiedz im, że należy zostawić w spokoju dziki i niech zostaną objęte ochroną. Oni wbiją ci w twój pusty łeb, że piszesz brednie!!!!! Pewnie jesteś jak ta cała reszta pseudo-ekologów z zapyziałego miasta. Nie macie mali ludzie pojęcia o łowiectwie..... wpie..... świniaki, kurczaki i krówki myśląc, że zginęły śmiercią naturalną stąd nie macie wyrzutów sumienia. Wyrazy współczucia dla Rodziny zmarłego.
Tak się składa, ze nie wpierd.. świniaków, kurczaków i krówek (chyba, że cukierki). Mieszkam na wsi, mam małe gospodarstwo i wielu sąsiadów, którym dziki nie przeszkadzają. Myśliwi tworzą mitologię, jaka to zwierzyna jest szkodliwa i jak to należy regulować jej pogłowie, a jak faktycznie jakieś zwierzęta, np. zdziczałe psy czy wściekłe lisy, zagrażają ludziom, albo ekosystemowi to oni ich nie odstrzelą - bo się im nie opłaca. Znam bardzo dużo myśliwych i dobrze wiem ile obłudy jest w ich postępowaniu. A tobie, kolego radziłbym nabrać nieco ogłady i kultury, bo może w lesie to nieistotne, ale pomiedyz ludźmi już się przydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
ma za swoje morderca zwierząt !!!!
gdzie współczucie dla rodziny itd!!! lecz się idioto!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tony napisał:
Szkoda mlodego czlowieka, jeszcze bardziej szkoda jego rodziny. Przesylamy im kondolencje. Jednakze szkoda rowniez tysiecy i milionow czesto okrutnie zabijanych tzw. zwierzat lownych, takich jak sarny, jelenie, dziki, daniele oraz inne, w imie tzw. bezsensownego i krwawego "pseudosportu" jakim jest polowanie. Czlowiek jesli musi zabijac zwierzeta to powinien robic to tylko wtedy, gdy jest glodny lub glodna jest jego rodzina oraz bez zadawania niepotrzebnych cierpien. Wiekszosc "bohaterow "tego krwawego "sportu" to dobrze wypasieni, brzuchaci, opici, znudzeni zyciem faceci, ktorzy nie moga sobie znalezc innej przyjemnosci w zyciu ( a jest przeciez tyle bardziej ludzkich zainteresowan i aktywnosci) niz bezsensowne zabijanie bezbronnych zwierzat. Wspolczesny Homo Sapiens (niestety mysliwi nie zaliczaja sie do nich) nie musi chodzic po lesie, rozgrzewac sie wodka, zakladac przynety i polowac sprzetem XXI wieku na bezbronne boskie stworzenia, nie dajac zwierzetom zadnych szans, aby przezyc i wypelnic swoj nienasycony, tlusty brzuch. Zdecydowana wiekszosc naszych lesnych "bohaterow" zabija zwierzeta dla przyjemnosci. Ile zwierzat zostaje zranionych i pozniej cierpi i zdycha po paru dniach, czy tygodniach lub zostaje na trwale oklaleczona to tylko wie sila wyzsza. Nie wierzmy w bajki, ze zwierzeta musowo dokarmiac zima, co robia mysliwi (bo nie jest to konieczne, przez dziesiatki tysiecy lat nikt nie dokarmial dzikich zwierzat i jakos daly sobie rade), a potem moga bezkarnie je mordowac. Czy wiecie, ze nasi bohaterscy chlopcy jak sobie popija i trafia jelenia w noge (bo podwojnie widza) i wystraszone zwierze wlecze sie do lasu, aby umknac przesladowcom, to zdrobniale mowia mowiac "dzieciecym zargonem" polamalem mu badylki, ale jeszcze ustrzele i korone. Panowie mysliwi, wlacznie z najwyzsza polska wladza skonczcie raz na zawsze z tym brutalnym i krwawym "sportem", bowiem srednio na kazde kilka tysiecy zabitych zwierzat, zawsze bedzie zdazal sie wypadek czlowiekowi.
Mądre słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W pozyskiwaniu zwierząt łownych nie ma żadnej przyjemności, to gospodarka jak każda inna.To również hobby jak każde inne.Po rannego dzika idzie się po jakims czasie lub z psem. Szkoda bardzo szkoda ludzkiego zycia.wieczny odpoczynek,..........
I właśnie na tym polega problem, czy w XXI wieku takie "hobby" można uznać za etyczne? Czy współczesny człowiek ma prawo ot tak stwierdzić, ze zabijanie to hobby jak każde inne? Na pewno niczym nie różni się od np. fotografowania drzew czy słuchania muzyki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diana napisał:
gdzie współczucie dla rodziny itd!!! lecz się idioto!!!!
Rodzinie można współczuć, co nie zmienia faktu, że ten człowiek poszedł tam z własnej woli i wiedział gdzie idzie i co będzie robił. Czy ktoś go zmusił? Jeżeli tak, to inna sprawa, ale nie sądzę by nie miał wyjścia i musiał pójść na to polowanie. Tragedia rodziny to inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz napisał:
a jakie szkody robią ludzie na świecie ho ho, powystrzelać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku co Ty porównujesz.Nie masz zielonego pojęcja to sie nie wypowiadaj.Mam nadzieje że tobie nigdy nie przytrafi sie taka tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nóz sie w kieszeni otwiera jak Was czytam - brawo zwierzyna ? Ludzie, czy nie przyszło Wam do tych pustych głów, że myśliwi zawsze byli na świecie, i zawsze były zabijane dziki i inne zwierzęta? Nie przyszło Wam do głowy, że sa limity ile można upolować, i że ci ludzie się do tego stosują? Nie przyszło Wam do głowy, że jeśli zwierzyna nie byłaby w ogóle zabijana, to mielibyście pod blokami stado dzików ? No banda głupków. Wiem również, że wręcz leśniczy zalecają upolowanie zwierzyny jeśli jest ich po prostu ZA DUŻO. TAK, tak to jest możliwe. Założę się o stówę, że połowa z Was nie ma pojęcia o czym mówi. Banda obrońców się znalazła. Szlag mnie trafia, wszyscy narzekają, a wpierda..lać mięcho i złowionego karpika to jest komu. Łączę się w bólu z Rodziną Zmarłego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ssssss napisał:
Nóz sie w kieszeni otwiera jak Was czytam - brawo zwierzyna ? Ludzie, czy nie przyszło Wam do tych pustych głów, że myśliwi zawsze byli na świecie, i zawsze były zabijane dziki i inne zwierzęta? Nie przyszło Wam do głowy, że sa limity ile można upolować, i że ci ludzie się do tego stosują? Nie przyszło Wam do głowy, że jeśli zwierzyna nie byłaby w ogóle zabijana, to mielibyście pod blokami stado dzików ? No banda głupków. Wiem również, że wręcz leśniczy zalecają upolowanie zwierzyny jeśli jest ich po prostu ZA DUŻO. TAK, tak to jest możliwe. Założę się o stówę, że połowa z Was nie ma pojęcia o czym mówi. Banda obrońców się znalazła. Szlag mnie trafia, wszyscy narzekają, a wpierda..lać mięcho i złowionego karpika to jest komu. Łączę się w bólu z Rodziną Zmarłego.
a i proszę nie mylić myśliwego z kłusolem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty jesteś chory człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~X~ napisał:
nie przesadzajcie... wy macie swoje hobby oni mają swoje, poza tym zwierzynę trzeba odstrzeliwać bo jej nadmierna ilość spowoduje, że same zwierzęta będą się atakować i zabijać, najczęśćiej spotyka to młode stworzenia bo są słabsze a myśliwi polują na starych osobników, wiadomo, że czasem trafi się jakieś młode ale jak to w życiu bywa...
Co Ty opowiadasz , przyroda sama sobie poradzi nigdy interwencja ludzi nie przyniosła dobrego. To może i niektórych ludzi trzeba odstrzelić?! Gdzie Ty masz nadmierną ilość zwierząt? Mysliwi polują na najładniejsze sztuki a nie stare, widać z tekstu że jesteś jednym z morderców nazywajacych sie myśliwym..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gogo napisał:
A dzik, co z biednym dzikiem ? Przecież jest ranny ! PS W końcu natura ukarała człowieka, mam nadzieję, że odszedł w pełnej swiadomości za co spotkała go ta kara !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś chory/a, że wypisujesz takie rzeczy. Teń młody mężczyzna był dobrym człowiekiem, osierocił żonę i dwoje dzieci. czy wyobrażasz sobie jaka to tragedia dla Jego najbliższych, dla jego rodziców, który juz w tym roku stracili jednego syna, dla jego brata, który stracił dwóch braci? pomysl Ty i wszyscy inni, którzy maja czelność i odwage wypisywać takie potworne rzeczy, nie mając pojęcia, o tym czlowieku? Spróbój sie postawić na miejscu jego rodziny? Co Ty byś czół/a, gdyby twoja najbliższą osobę zabiło jakieś dzikie zwierzę. Abstrachując od tego, czy bylo to polowanie, czy tragiczny wypadek. Na Boga zginął przecież człowiek - młody, i kochany przez innych. a Oni pozostali teraz w żałobie i cierpieniu. Ludzie! trochę zrozumienie, empatii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie mogę czytać tego co Wy tu piszecie. Znam tę rodzinę. Trzy miesiące temu zginął jego 19-letni brat w wypadku samochodowym, a teraz on. Czy Wy zdajecie sobie sprawę z tragedii jaka spotkała tę rodzinę. Myślę, że nikt z Was nie chciałby w ciągu trzech miesięcy pochować w ciemnym grobie dwóch synów!!!! Żal mi tych którzy wypisują takie brednie :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Mam nadzieję, ze polowania zostana kiedyś zakazane przez prawo tak jak tortury, publiczne wieszanie złodziei etc. Tego wymaga rozwój cywilizacji.
To powinnaś wpierda lać na obiadek plastik.Głupia KROWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lim napisał:
Jak chcę strzelac to jade na strzelniucę (legalne dwie jednostki BBK). do zwierząt strzelć to moze frajer z kompleksami - bo tacy są mysliwi. tego frajera mi nie szkoda!!!
Człowieku licz się ze słowami! Bo może masz dzieci lub kiedyś też będziesz je miał i nie wiesz jak im się losy potoczą, nie życzę Ci żebyś kiedyś przeczytał o swoim synu "frajer". Mam nadzieję, że rodzina Daniela nigdy nie przeczyta tego co jest tu napisane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h** wam w d*** stare ku*** czlowiek nie zyje a wy bronicie dzika .to byl moj kolega a wy tego nie tolerojecie głomby.to h** wam w srake łobuzy'maciek warka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks.ADAM napisał:
I bardzo dobrze, powinien jeszcze mu rodzinę zajebać !!! Śmierć myśliwym !
LECZ SIĘ deb***U!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maki warka napisał:
h** wam w d*** stare ku*** czlowiek nie zyje a wy bronicie dzika .to byl moj kolega a wy tego nie tolerojecie głomby.to h** wam w srake łobuzy'maciek warka
Nawet pisać nie umiesz, o treści i braku kultury już nie wspominając. Pomyśl inaczej: gdyby nie polowanie, to Twój kolega by żył. Miej zatem pretensje do tego, kto sobie chciał postrzelać do żywych celów i do swojego kolegi, że nie widział nic w tym złego i poszedł pomagać w zabijaniu. Trudno winić dzika o to, że się bronił. W przeciwieństwie do swoich prześladowców walczył o życie. A nie szedł do ich domu, żeby ich pozabijać, jak robią to myśliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze współczuję rodzinie Daniela, która w ciągu 4 miesięcy straciła w tragicznych wypadkach dwóch synów. Nieopisany ból i smutek po stracie najpierw Tomka a teraz - Daniela. jedyne co mogę powiedzieć, to Boże miej ich w Swej opiece. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...